Komp Egyesület

A Komp Egyesület 2014. évben sikeres pályázatot nyert KÖSZ! Program 2014 keretében.
A pályázat keretében az Új Európa Alapítvány, valamint a MOL Nyrt. támogatásával az Egyesület 100 000 Ft támogatásban részesült.
A projekt 2015.02.02. és 2015. május 29. között valósult meg. Iskolai közösségi szolgálatuk során a hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium 6 diákja 20 óra önkéntes munkát teljesített.
A megvalósított programsorozatban a fiatalok csoportfoglalkozásokon vehettek részt, mely során szociális érzékenységükkel, toleranciájukkal, a fiatalokra jellemző pozitív hozzáállásukkal, a pszichiátriai betegségekkel küzdő ellátottjainknak motivációval szolgáltak. A programunk fenntarthatóságát mi sem bizonyítja jobban, mint az hogy az önkénteseink továbbra is kapcsolatban maradtak ellátottjainkkal, szolgálatunkkal, valamint a projekt lezárását követően újabb iskolai közösségi szolgálatát teljesítő diák kapcsolódott szakmai munkánkhoz.